Bawaria Motors Gdańsk

BMW serii 7

Dla wybranych.


Bawaria Motors Gdańsk – luksusowa limuzyna BMW serii 7 to wydajność i dynamika w jednym

 

Silniki BMW TwinPower Turbo z technologią EfficientDynamics, to dopiero początek – BMW serii 7 wspomagane jest również przez nowoczesny silnik elektryczny eDrive, z którym nawet najlżejsze dotknięcie pedała gazu wywołuje reakcje. To zdecydowanie auto dla ludzi z charakterem, którzy nie boją się podejmować śmiałych decyzji i czują się pewnie za kierownicą.

 

Limuzyna serii 7 BMW zdecydowanie prezentuje w jaki sposób konstruowane powinny być nowoczesne samochody luksusowe – elegancki, designerski wygląd, komfortowe wnętrza wykonane z najlepszych materiałów, a wszystko to jako dodatek do prawdziwej wartości samochodu jaką są innowacyjne rozwiązania techniczne. To, co wyróżnia BMW serii 7 Limuzyna na tle innych samochodów swojej klasy to przede wszystkim oryginalne, a przy tym wyjątkowo skuteczne połączenie dużej mocy z niskim spalaniem. Jako hybryda plug-in samochód może pracować według różnych trybów napędu, dzięki czemu kierujący pojazdem realnie wpływa na zużycie paliwa.

 

BMW serii 7 eDrive napędzane jest przez mocny 4-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo oraz przez wysokowydajny silnik elektryczny eDrive. W połączeniu z napędem na cztery koła BMW xDrive bardzo szybko wybiło się w swojej kategorii, zachwycając niskim zużyciem paliwa, połączonym z naprawdę dobrą dynamiką jazdy, bez względu na warunki drogowe. Jedną z podstaw koncepcji BMW eDrive jest inteligentne i w pełni optymalne zarządzanie energią – system w taki sposób koordynuje wszystkie elementy układu napędowego, by w odpowiednich sytuacjach zastosować najlepszą możliwą kombinację silników.

 

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty BMW serii 7 dostępne są w salonie Bawaria Motors w Gdańsku.

BMW Serii 7 Limuzyna

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe