Bawaria Motors Gdańsk

BMW serii 5

Wybitne. Stylowe.


Bawaria Motors Gdańsk – BMW serii 5 – wielozadaniowość to podstawa

 

Eleganckie i luksusowe, do tego w sportowym stylu i z silnikiem o dużej mocy – wymagania dotyczące samochodów wciąż rosną, zmuszając producentów do ciągłego ich ulepszania. BMW to marka, która nie pozwala sobie na kompromisy, ciągle pracując nad nowszymi, bardziej optymalnymi rozwiązaniami. Seria 5 BMW jest odpowiedzią na jedno z wielu zapotrzebowani.

 

Za dynamiczną jazdę i niesamowitą radość z prowadzenia samochodu serii 5 BMW odpowiadają głównie silniki TwinPower Turbo oparte na technologii EfficientDynamics, również stosunkowo niskie spalanie jest ich udziałem. Jazda takim samochodem to komfort sam w sobie, tym bardziej, że wnętrza zostały urządzone luksusowo i z klasą. Żeby jednak jeszcze bardziej umilić kierowcy i potencjalnym pasażerom drogę, wprowadzono do pojazdów serii 5 BMW usługi ConnectedDrive, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie każdej spędzonej w aucie minuty. System współpracuje z większością aplikacji dostępnych na Smartfony, dzięki czemu użytkownik może z powodzeniem korzystać z Internetu czy prowadzić zdalnie swoje biuro (aplikacja oferuje m.in. odczytywanie na głos maili i wiadomości)

 

Silniki TwinPower Turbo z technologią EfficientDynamics to niezawodna moc, która przekłada się na dynamikę jazdy, sprawiając, że każdy przejechany kilometr staje się przygodą. Komfortowe, luksusowe wnętrza, dobre przyspieszenie i optymalne dla konkretnej prędkości spalanie to jedne z niezawodnych atutów tej serii, jednak to, co najbardziej ją wyróżnia to innowacyjne usługi ConnectedDrive

 

Prowadzenie samochodu nigdy wcześniej nie było tak przyjemne – ConnectedDrive oferuje dostęp do licznych usług i aplikacji, za pomocą których nawet prowadząc samochód można być cały czas w kontakcie ze światem zewnętrznym. Dzięki innowacyjnej technologii A4A (Apps for Automotive) możliwe jest korzystanie ze wszystkich aplikacji na smartfony przy pomocy specjalnego systemu obsługi BMW. Dostęp do Internetu, umożliwiający znalezienie najlepszej w okolicy restauracji, możliwość przesłania do systemu najważniejszych numerów telefonów czy adresów, informacje o pogodzie, korkach lub okolicy – wszystko to jest teraz w zasięgu ręki.

 

Ze szczegółową ofertą dotyczącą BMW serii 5 można się zapoznać w salonie Bawaria Motors w Gdańsku.

BMW Serii 5 Limuzyna

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW ActiveHybrid 5

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 5 Touring

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 5 Gran Turismo

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe