Bawaria Motors Gdańsk

BMW serii 3

Pasja wygrywa.


Bawaria Motors Gdańsk – najbardziej sportowe w swojej klasie – BMW serii 3

 

Seria 3 BMW to samochody klasy średniej, jednak dzięki wyjątkowej dynamice jazdy którą zawdzięczają silnikom benzynowym i wysokoprężnym, wyposażonym w technologię BMW EfficientDynamics, należą do najlepszych ze swojego segmentu. Inteligentny napęd na cztery koła – BMW xDrive, w połączeniu z opcjonalną 8-stopniową skrzynią Steptronic i adaptacyjnym sportowym układem kierowniczym, zapewniają najbardziej optymalną dynamikę jazdy w połączeniu z wydajnością.

 

BMW serii 3 to trzy modele:

 

BMW serii 3 Touring – doskonałe połączenie sportowej stylistyki, dużej dynamiki oraz wysokiej funkcjonalności, a wszystko to z nutą elegancji. Posiada bagażnik przygotowany do przewozu zarówno małych, jak i dużych przedmiotów – przy rozłożonych siedzeniach jego pojemność wynosi 495 l, przy złożonych – 1500 l. Model Touring jako jedyny w segmencie D posiada oddzielnie otwieraną tylną szybę.

 

BMW serii 3 Gran Turismo – klasyczny Coupé o płynnej linii dachu i muskularnej sylwetce. Łączy w sobie sportową stylistykę z przestronnym wnętrzem i charakterystycznym dla BMW dynamizmem. Gran Turismo cechuje się dużą funkcjonalnością wnętrza – trzy elementy tylnej kanapy mogą być składane w dowolnej konfiguracji, co umożliwia dostosowanie wnętrza samochodu do indywidualnych potrzeb.

 

BMW serii 3 Limuzyna – synonim sportowej klasy i elegancji. Uważana za najbardziej sportowego reprezentanta swojej kategorii, charakteryzuje się dużym komfortem jazdy, za który odpowiada między innymi przestronne wnętrze z licznymi schowkami oraz duży bagażnik, cechujący się wszechstronną funkcjonalnością.

 

Więcej szczegółów dotyczących BMW serii 3 można znaleźć w salonie Bawaria Motors w Gdańsku.

BMW Serii 3 Limuzyna

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 3 Touring

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 3 Gran Turismo

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe