Bawaria Motors Gdańsk

BMW serii 2

Radość z jazdy. W czystej postaci.


Bawaria Motors Gdańsk: BMW serii 2 – sportowe, kompaktowe i eleganckie

 

Wszechstronność, użytkowość i oszczędność, a wszystko to w połączeniu z prawdziwą radością jazdy – podczas codziennego użytkowania w mieście, ale również podczas dłuższej trasy. Jazda BMW serii 2 to prawdziwa radość i przyjemność płynąca z jazdy. Odpowiada za to technologia BMW TwinPower Turbo wraz z innowacyjnym układem kierowniczym oraz zaawansowanymi systemami regulującymi układ jezdny.

 

BMW xDrive, czyli inteligentny napęd na cztery koła sprawia, że nawet w najgorszych warunkach pogodowych, jazda BMW serii 2 jest w pełni bezpieczna i komfortowa. xDrive w połączeniu z układem kontroli stabilności (DSC) w taki sposób rozdziela napęd na poszczególne osie pojazdu, żeby w odpowiednim momencie bez problemu zapobiec pod- lub nadsterowności, dbając o jak największą stabilność jazdy.

 

Elegancki i nieco ekstrawagancki model Cabrio, pełny temperamentu Coupé, funkcjonalny i przestronny Active Tourer oraz rodzinny, a przy tym dynamiczny Gran Tourer – doskonałe właściwości jezdne, połączone z dobrą przyczepnością i małym spalaniem to element charakterystyczny dla wszystkich modeli serii 2 BMW.

 

Więcej szczegółów na temat BMW serii 2 można uzyskać w salonie Bawaria Motors w Gdańsku.

BMW serii 2 Active Tourer

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

BMW Serii 2 Gran Tourer

Cechy i fakty Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Umów się na wizytę

--:
* - pole obowiązkowe